TOP 9

народний рейтинг

Студія ZOOI створює найкращі інтер’єри для комфортного життя, роботи та відпочинку.

Дизайн інтер'єру від студії ZOOI - це злагоджена робота команди професіоналів, яка успішно реалізує проекти більше 15 років. Наше портфоліо включає проекти інтер’єрів будинків, квартир, офісів, ресторанів, спортивних клубів і кафе в Україні, Франції, Хорватії, Азербайджані та Молдові.

Ми працюємо з об’єктами будь-якої складності, пропонуючи сучасні і технічно-виважені рішення. Повністю ведемо та контролюємо об’єкт від етапу розробки ідеї, видачі обмірних креслень, планів, 3D-візуалізацій, до підбору матеріалів, меблів, освітлення, декору, а також живописних та скульптурних композицій.

Стилістика

Ми працюємо у різноманітних стилістичних напрямках. Лофт, прованс, хай-тек, ар-деко, мінімалізм та інші варіації ми застосовуємо у чистому вигляді, або пропонуємо комбіновану стилістику, завдяки якій інтер’єр набуває підкреслену та яскраво-виражену індивідуальність. 

Інтер’єр

Внутрішнє оформлення простору – це наша спеціалізація та улюблений тип роботи, не залежно від площі чи функціонального призначення приміщення над яким ми працюємо, адже ми із задоволенням беремося як за масштабні ТЦ, так і за невеликі квартири.

Громадські будівлі

Розробляючи проект ресторану, кафе, спортивного клубу, або офісу ми готові запропонувати не тільки дизайн, але і готову концепцію громадського закладу. Усі наші творіння у цьому сегменті орієнтовані на особливості бізнесу, і те яку аудиторію необхідно привабити, оскільки інтер’єр – це не тільки комфортне середовище для роботи, але і візитна картка закладу, що працює як додатковий спосіб залучення фінансів. 

Офіси

Ми створюємо дизайн-проекти для крупних компаній, коворкінгів, або окремих робочих кабінетів, продумуючи кожну деталь простору від загального композиційного рішення до вибору дверних ручок, адже грамотна організація офісу допомагає вирішувати такі задачі як продуктивність співробітників, імідж в очах клієнтів та довіра до бренду.

Меблі

Ми можемо запроектувати будь-який предмет меблів, спираючись на індивідуальні побажання у виборі матеріалів і габаритів приміщення, завдяки чому ви отримаєте продуманий до дрібниць авторський виріб, що ідеально впишеться у простір будинку чи офісу. 

Екстер’єр

Ми створюємо не тільки внутрішнє, але і зовнішнє оформлення будівлі. За необхідності ми можемо підібрати матеріали, зробити усі розрахунки та запропонувати максимально вигідне, цікаве рішення, та допоможемо у втіленні ідеї.

Авторський нагляд

Реалізація будь-якого інтер’єрного рішення потребує постійного професійного контролю на всіх етапах будівельних робіт, тому ми пропонуємо послугу авторського нагляду своїх об’єктів, що гарантує якісне виконання всіх поставлених задач у заданий термін.

Русская версия материала:

Студия ZOOI создает лучшие дизайнерские интерьеры для комфортной жизни, работы и отдыха.

Дизайн интерьера в Киеве от студии ZOOI – это слаженная работа команды профессионалов, которая успешно реализует проекты более 15 лет. Наше обширное портфолио включает проекты интерьеров домов, квартир, офисов, ресторанов, спортивных клубов и кафе в Украине, Франции, Хорватии, Азербайджане и Молдове. Мы работаем с объектами любой сложности, предоставляя современные и технически-грамотные решения. Полностью ведем объект от этапа разработки идеи, выдачи обмерочных чертежей, планов, создания 3D-визуализаций, до подбора материалов, мебели, освещения, декора, а также живописных или скульптурных композиций.

Стилистика

Мы работаем с любым стилистическим направлением. Лофт, прованс, хай-тек, ар-деко, минимализм и прочие вариации мы применяем в чистом виде, либо предлагаем смешанную стилистику, благодаря которой интерьер приобретает подчеркнутую и ярко-выраженную индивидуальность.

Интерьер

Внутреннее оформление пространства – это наша специализация и любимый тип работы, не зависимо от площади и функционального назначения помещения, поскольку мы с удовольствием беремся как за масштабные общественные здания, так и за небольшие квартиры.

Общественные здания

Разрабатывая проект ресторана, кафе, спортивного клуба, или офиса мы готовы предложить не только дизайн, но и готовую концепцию заведения. Все наши творения в этом сегменте ориентированы на особенности бизнеса и то, какую аудиторию необходимо привлечь, ведь интерьер - это не только комфортная среда для работы, но и визитная карточка заведения, работающая как дополнительный способ привлечения финансов.

Офисы

Мы создаем дизайн-проекты для крупных компаний, коворкингов или отдельных рабочих кабинетов, продумывая каждую деталь пространства от общего композиционного решения до выбора дверных ручек, ведь грамотная организация офиса помогает решать такие задачи как продуктивность сотрудников, имидж в глазах клиентов и доверие к бренду.

Мебель

Мы можем спроектировать любой предмет мебели исходя из индивидуальных пожеланий в выборе материалов и габаритов помещения, благодаря чему вы получите продуманное до мелочей авторское изделие, которое идеально впишется в пространство дома или офиса.

Экстерьер

Мы создаем не только внутренне, но и внешнее оформление здания. При необходимости мы подберем материалы, сделаем нужные просчеты, предложим максимально выгодное интересное решение и поможем в осуществлении идеи.

Авторский надзор

Реализация любого интерьерного решения требует постоянного профессионального контроля на всех этапах строительных работ, поэтому мы предлагаем услугу авторского надзора своих объектов, что гарантирует качественное выполнение всех поставленных задач в срок.

← Повернутися до Блогу