TOP 9

народний рейтинг

Про проект

Іміджовий інтернет-портал "ТОП9 - народний рейтинг" має на меті створити єдиний веб-простір, де будуть зосереджені кращі компанії у різних галузях. Користувачі порталу "ТОП9 - народний рейтинг" можуть обрати компанію для замовлення послуг чи придбання товарів у будь-якому місті України, та бути впевненими, що звертаються до одних з кращих представників своєї галузі. 

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб на сторінках нашого веб-сайту були розміщені тільки справжні професіонали, які напрацювали великий досвід, гарну репутацію та багато схвальних відгуків про свою діяльність на ринку. Відбором компаній займається наш аналітичний відділ, який бере до уваги:

  • час роботи на ринку
  • участь у професійних заходах (виставках, конференціях, семінарах тощо)
  • наявність відкритих та достовірних джерел з відгуками реальних клієнтів

Для пошуку потрібної вам компанії, введіть ключовий запит чи назву компанії у пошукову строку, - вам буде надано 9 кращих компаній галузі у обраному місті. 

Нажаль, ми не можемо опрацювати усі міста та проаналізувати всі сфери діяльності, тому пошук по деяких областях чи містах буде відсутнім. Також це стосується і деяких галузей, де поки що ми не маємо представників - дев'ятки кращих компаній. 

Щоб зареєструвати свою компанію, заповніть будь-ласка форму зв'язку на сторінці реєстрації

Щоб віддати голос за компанію, що вам подобається, просто натисніть на кнопку "ВІДДАТИ ГОЛОС" біля логотипу компанії.

Кожна зареєстрована Компанія отримує СЕРТИФІКАТ, що відзначає її участь у відборі до порталу "ТОП9 - народний рейтинг" та засвідчує професіоналізм та високу компетентність*

* за даними аналітичного відділу інтернет-порталу "ТОП9 - народний рейтинг"